Özkan'a Çeşnigir'de ilgi

 ‘Mobil Başkan’ Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinlikleri kapsamında ilçenin dört bir yanında vatandaşlarla bir araya gelmeye de

Özkan'a Çeşnigir'de ilgi
 ‘Mobil Başkan’ Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinlikleri kapsamında ilçenin dört bir yanında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Sercan GÜLER

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, mahalle sakinleriyle buluşmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Özkan, son olarak Çeşnigir Mahallesi’ne giderek, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerine yeni bir halka daha ekledi. Başkan Ali Özkan, Çeşnigir Camii’nde kılınan sabah namazı sonrası, mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaşarak, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini dinledi. ‘Halil İbrahim Sofrası’ ismini verdikleri vatandaş buluşmalarında, merkez - kırsal ayırt etmeden, tüm mahalleleri ziyaret etmeyi amaçladıklarına vurgu yapan Başkan Ali Özkan; “Toplantılarımızın bir yenisini daha bugün Çeşnigir Mahallemizde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Karacabey Belediyesi olarak, meclis üyelerimizle beraber çeşitli vesilelerle, vatandaşlarımızla bir arada olmaya çalışıyoruz. Bu vesilelerden bir tanesi de organize ettiğimiz sabah kahvaltıları. Karacabey'in merkezi ile kırsalındaki 65 mahallemizdeki kahvehanelerde, camilerde bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Belediyemizden tüm isteklerinizi dinlemeyi, sizlerle beraber bunları değerlendirmeyi ve çözüm yollarını da ‘ortak akılla’ geliştirmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

“GURUR DUYDUK”

Belediye Başkanı ile aynı masayı paylaşmaktan ve sorunlarını aktarmaktan duydukları memnuniyeti aktaran vatandaşlar ise “Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne kavuşmamız ve modern belediyecilik imkânlarından faydalanmanın yanı sıra, yetkililerin mahallemize gelerek bizleri dinlemesinden büyük gurur duyduk” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24