Padişah isimleri şarap markası oldu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, Bursa'da bir firmanın Osmanlı padişahlarının isimlerini şarap markası olarak kull

Padişah isimleri şarap markası oldu
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanı Ömer Ünsal, Bursa'da bir firmanın Osmanlı padişahlarının isimlerini şarap markası olarak kullanmasına tepki gösterdi.Büyük Birlik Partisi (BBP) Bursa İl Başkanı  Ömer Ünsal, Bursa'da bir firmanın, başta Yavuz Sultan Selim, Kanuni Sultan Süleyman ve Sultan 3. Murat gibi Osmanlı padişahlarının isimlerini şarap markası olarak kullandığı ifade etti. Ayrıca şişelerin Osmanlı padişahlarının giydiği kaftanlarla süslendiğini dile getiren Ünsal,şarap şişeleri ile birlikte gazetecilerin karşısına geçti.

"ÖZÜR DİLENMESİNİ BEKLİYORUZ"


Ünsal, Yavuz Sultan Selim'in ihanetlerle, küfürle mücadele ettiğini belirterek, şöyle konuştu: "Mutlak hakikati kadın ve içki olan batı dünyası ve onun sömürgeci temsilcileri, kendindeki bu rezilliği ve alçaklığı bu şekilde Türk milletinden intikam almak için kullanmaktadır. Bunu yapanlara soruyoruz, siz hangi kurumdan, hangi yetkiye ve güce dayanarak, gümrüklerde satarak, Osmanlı padişahlarımızın isimlerinikullanıyorsunuz. Şayet izinsiz olarak yapıyorsanız, bu işten vazgeçmenizi ve Türk milletinden ve hanedan ailesinden özür dilemenizi istiyoruz. Burada yapılmak istenen Türk milletinin küçük düşürmektir." Ünsal, bir an önce şarap şişelerinden padişah isimleri ve motiflerinin kaldırılmasını istedi.
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2013, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8