Ramazan eğlenceleri Merinos'ta

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN HAZIRLANAN RAMAZAN EĞLENCELERİ, MERİNOS PARKI’NDA VATANDAŞLARA HUZURLU ANLAR YAŞATIYOR. (İHA/BURSA-İHA)

Ramazan eğlenceleri Merinos'ta
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan eğlenceleri, Merinos Parkı’nda vatandaşlara huzurlu anlar yaşatıyor.

 

 
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 ayın sultanı Ramazan ayı sebebiyle gerçekleştirilen ‘Şehr-i Ramazan’ programı, vatandaşları Merinos Parkı’nda huzurlu bir atmosferde bir araya getiriyor. Merinos Parkı’nda manevi bir atmosferde bir araya gelen vatandaşlar, bu kez Erkan Obüs’ün illüzyon, jonglör ve kukla gösterisini izledi. Nefes kesen gösteriler, izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı. Bursalılardan büyük ilgi gören program kapsamında yapılan ‘Hüseyin Goncagül ile Bursa yarışıyor’ da keyifli anlara sahne oldu. Çocuk çadırında Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin (BTM) ‘Gün takımyıldızı atölye çalışması’ ile ‘Bilim’ gösterisi gerçekleştirildi. Parkta kurulan namazgahta da Bursa İl Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay nezaretinde teravih namazı kılındı.

 

 

 

Kaynak;sondakikahaber
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2016, 15:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24