Rektör Ulcay'dan Şenlik turu

Geçtiğimiz gün başlayan Uludağ Üniversitesi Bahar Şenlikleri’15, alternatif etkinlikler, konserler, ve söyleşiler ile öğrencileri coşturmaya devam

Rektör Ulcay'dan Şenlik turu

Geçtiğimiz gün başlayan Uludağ Üniversitesi Bahar Şenlikleri’15, alternatif etkinlikler, konserler, ve söyleşiler ile öğrencileri coşturmaya devam ediyor.

senlik-15-7 11 Mayıs Pazartesi günü başlayan şenlikler, Model, Gripin, Athena gibi grupları ağırladı. Gündüzleri söyleşilere katılan ve standları gezip alışveriş yapan öğrenciler, akşamları konserler ve alternatif eğlencelerle şenliğin keyfini çıkarıyor. Şenliğin ana konserler kısmı bu yıl hastaneden uzaklaştırılarak yurtlar bölgesine çekildi. İlk gününde şenliği ziyaret eden ve öğrencilerle sohbet eden Rektör Prof. Dr. Yusuf Ulcay, öğrencilerden geçtiğimiz günlerde uyuşturucu faciası sonucu hayatını kaybeden iki öğrenci ve Soma faciasının yıldönümünü hatırlatarak aşırıyı kaçmamalarını istedi. Şenlik alanını gezen, standlardan alışveriş yapan Rektör Ulcay, öğrencilerle selfie çekilmeyi de ihmal etmedi. 15 Mayıs Cuma gününe kadar devam edecek olan şenliklerde Zakkum, Bulutsuzluk Özlemi ve Gülşen de sahne alacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19