Sahibini hastane kapısında bekliyordu... Çaldılar!

İnegöl'de geçtiğimiz aylarda rahatsızlık geçirdiği için hastanede yatan Şahin Küskü'ye ait Sibirya kurdu günlerce hastane kapısında b

Sahibini hastane kapısında bekliyordu... Çaldılar!

İnegöl'de geçtiğimiz aylarda rahatsızlık geçirdiği için hastanede yatan Şahin Küskü'ye ait Sibirya kurdu günlerce hastane kapısında bekledi. Ancak köpek geçtiğimiz günlerde kayboldu. Sahibi günlerdir her yerde köpeğini arıyor.


Şahin Küskü'ye ait beyaz Sibirya kurdu köpek, sahibinin geçtiğimiz aylarda geçirdiği rahatsızlık sebebiyle hastanede yatmasından dolayı günlerce acil kapısından ayrılmadı. Sadık köpek haberlere de konu oldu. Ancak köpek geçtiğimiz günlerde kayboldu. Sahibi Şahin Küskü günlerdir köpeğini arıyor. İlçe halkından yardım isteyen Şahin Küskü, "Cumartesi günü Atatürk Bulvarı üzerinde bir mağazaya girdim. Çıktığımda köpeğimi bulamadım. Köpeğim haski cinsi beyaz Sibirya kurduydu. Köpeğin benim sözümü dinler, benden ayrılmazdı. Ben bir yere gittiğinde beni mutlaka dışarda beklerde. Ama bu sefer bölye olmadı. Dışarı çıktığımda köpeğim yoktu. Günlerdir arıyorum, bulamadım. Mutlaka birileri aldı. Köpeğimi görenlerin 0555 016 04 016 telefon numarasından bana ulaşmasını rica ediyorum. Köpeğim benim için çok değerli" dedi. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2018, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24