Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi

Bursa Büyükşehir Belediyespor yönetimi, Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Liginde mücadele eden Basketbol Takımı Baş antrenörü Mehmet Erdinç il

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi
Bursa Büyükşehir Belediyespor yönetimi, Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Liginde mücadele eden Basketbol Takımı Baş antrenörü Mehmet Erdinç ile devam kararı aldı. 

Geçtiğimiz sezon Kadın Basketbol ekibiyle başarılı bir performans sergileyen Büyükşehir Belediyespor Kulübü, önümüzdeki sezonda da baş antrenör Mehmet Erdinç ile çalışmaya karar verirken, alt yapıdan yetişen genç oyunculara daha fazla şans verilmesi adına transfere yönelmeden lige devam etmeyi kararlaştırdı. lige devam etmeyi kararlaştırdı. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan takımda Aycan Aktaş, İlemnur Duman, Ezginur Koç, Gülgün Bulut, Tuğçe Doğan ve Aslıhan Anbarcı ile anlaşma sağlandığını bildirdi. Basketbol baş antrenörü Mehmet Erdinç, 7 yıldır kulüp, okul ve aile işbirliği içerisinde alt yapıdan yetiştirdikleri oyuncularla hedefledikleri başarılara bir bir ulaştıklarını söyledi.
Erdinç, kulüp alt yapısından yetişip, aynı kulüpten A takım oyuncusu olarak hedeflenen başarıda örnek olmak istediklerini de sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2013, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19