'Ümmet olarak güçlü bir ses çıkartmak zorundayız'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık (fotoğrafta), Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) düzenlenen "Sosyal Politikalarda Gönül Adımları: Bursa'yı Dinliyoruz" toplantısında yaptığı konuşmada, Kudüs'ün ümmetin ilk kıblesi olduğuna dikkati çekti. ( Mustafa Bikeç - Anadolu Ajansı )

'Ümmet olarak güçlü bir ses çıkartmak zorundayız'
 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, "Kudüs bizim göz bebeğimiz, ümmetimizin ilk kıblesi. Kudüs'e laf söyleyenler, göz dikenler, bilsinler ki ümmetin vereceği çok büyük bir cevap vardır. Biz ümmet olarak güçlü bir ses çıkartmak zorundayız." dedi.

Çalık, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde (AKKM) düzenlenen "Sosyal Politikalarda Gönül Adımları: Bursa'yı Dinliyoruz" toplantısında yaptığı konuşmada, Kudüs'ün ümmetin ilk kıblesi olduğuna dikkati çekti.

Uluslararası güçlerin bugün yeniden Ortadoğu ve İslam coğrafyasını gözyaşlarına boğmak istediğini vurgulayan Çalık, şunları kaydetti:

"Kudüs bizim göz bebeğimiz, ümmetimizin ilk kıblesi. Kudüs'e laf söyleyenler, göz dikenler, bilsinler ki ümmetin vereceği çok büyük bir cevap vardır. Biz ümmet olarak güçlü bir ses çıkartmak zorundayız. Bizim en büyük hassasiyetimizin Kudüs olduğunu herkesin bilmesi lazım. Bunu bugün diriliş şehrinde özellikle anlatmak istiyorum. Türkiye ve tüm ümmetten çıktığı gibi biliyorum ki Bursa'dan da Kudüs için büyük bir ses çıkacaktır."

Programın devamı basına kapalı olarak gerçekleştirildi. (AA)
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2017, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24