Vali Karaloğlu, Bursa'ya veda etti

Bursa'dan Antalya'ya tayini çıkan Vali Münir Karaloğlu, Bursa protokolü ve vatandaşlarla vedalaştı. Vali Karaoğlu "Antalya'ya gidiyorum ama

Vali Karaloğlu, Bursa'ya veda etti
Bursa'dan Antalya'ya tayini çıkan Vali Münir Karaloğlu, Bursa protokolü ve vatandaşlarla vedalaştı. Vali Karaoğlu "Antalya'ya gidiyorum ama yüreğimin bir parçası Bursa'da kalacak" dedi.

 

 

Cumhurbaşkanı tarafından imzalanan valiler kararnamesine göre Bursa Valisi Münir Karaloğlu Antalya Valiliği'ne getirilirken, Bursa'nın yeni Valisi İzzettin Küçük oldu. Tarihi Heykel Valilik Binası'nda Bursa protokolü ile buluşan Vali Münir Karaloğlu ve eşi Sevim Karaloğlu, herkes ile tek tek vedalaştı. Kendilerini uğurlamaya gelenlere teşekkür eden Vali Münir Karaloğlu, "Bursa'da güzel bir 3 yıl geçirdik. Ekip ruhu ile Bursa'da güzel şeylere imza attık. Şimdi ise Antalya'ya gidiyoruz. Hep söylüyorum; yüreğimin bir parçası Bursa'da kalacak. Bizler çalıştığımız bölgeleri kolay kolay unutmayız. Belki Bursa'ya vali olarak veda ediyorum. Ama insan olarak veda etmiyorum. Yüreğim, gönlüm Bursa'da kalmaya devam edecek. Burada edindiğimiz dostluklar, biz yaşadıkça yaşamaya da devam edecek. Göstermiş olduğunuz vefaya ve yakınlığa şahsım, eşim ve ailem adına çok teşekkür ediyorum.Antalya'da açık bir kapınızın olduğunu bir evinizin olduğunu her birinizin bilmesini istiyorum. Tekrar haklarınızı helal edin" dedi.

Daha sonra Valilik binasından ayrılan Vali Münir Karaloğlu ve eşi uzun süre dışarıda onları bekleyen vatandaşlarla vedalaştı. Sevim Karaloğlu, arabaya bindikten sonra gözyaşlarını tutamadı. Vali Münir Karaloğlu Bursa'dan ayrılmadan önce Emir Sultan Hazretleri'nin kabrini ziyaret etti.

 

 

 

 

Kaynak; Sondakika.com 
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24