Vali Küçük' ten esnafa bayram ziyareti

Bursa valisi İzzetin Küçük, Bursa' nın kalbi olan kapalı çarşıda esnafa çat-kapı ziyaret gerçekleştirdi. Bayram alışverişi

Vali Küçük' ten esnafa bayram ziyareti
Bursa valisi İzzetin Küçük, Bursa' nın kalbi olan kapalı çarşıda esnafa çat-kapı ziyaret gerçekleştirdi.


Bayram alışverişi öncesi ziyaret ettiği esnafa, hayırlı ve bol kazançlar dileyen Vali Küçük: "Burası Bursa'nın değerine değer katan, tabir yerinde ise kalbinin attığı vitrinlerinden bir tanesi. Alışverişteki bu hareketlilik esnafımızın olduğu kadar bizlerin de yüzünü güldürüyor. Her yıl binlerce ziyaretçi Kapalı Çarşı ve etrafında bulunan irili ufaklı ecdat yadigârı bu güzel mekânları dolaşmadan ilimizden ayrılmıyor. Ben esnafımızın ticaretini yaparken, Bursa'yı da çok iyi temsil ettiğine inanıyorum. Şimdiden bu güzide mekânda iş yapan tüm esnafımızın yaklaşan 'Kurban Bayramını' en içten dileklerimle kutluyorum." dedi.

Esnaf ziyaretten memnun kaldı

Vali Küçük’ün ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Özyıldırım da: “Biz çarşı esnafı olarak her zaman birlik ve beraberlikten yanayız. Ahiliğin verdiği bir iş ahlakı ile çalışıp, hafta başlangıcı olan pazartesi sabahı, ülkemiz için hayır dua ile dükkânlarımızı açarız.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2016, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19