Yağmur altında Mehter coşkusu

Bursa'da öğle saatlerinde başlayan sağanak yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yeşilay'ın "Dünya Sigarasız Gün

Yağmur altında Mehter coşkusu
Bursa'da öğle saatlerinde başlayan sağanak yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Yeşilay'ın "Dünya Sigarasız Günü" sebebiyle yürüyün öğrenciler ve Mehter Takımı sağanak yağış altında zor anlar yaşadılar. Vatandaşlar ve öğrenciler koştururken, marşlar çalan mehter takımı üyeleri ne yapacağını şaşırdı.

Sağanak yağış ve dolu kentte tarım alanlarına büyük zarar verdi. Dünkü dolu yağışı armut ve şeftali üreticilerini üzdü. Bugün ise öğle saatlerinde aniden başlayan sağanak yağış, sokaktaki vatandaşları hazırlıksız yakaladı. Kimileri duraklara sığındı, bazıları ise binaların altına saklandı. Sağanak yağıştan en çok etkilenen ise Yeşilay'ın etkinliğindeki Mehter Takımı ve öğrenciler oldu. Dünya Sigarasız Günü için yürüyüş yapan Yeşilay üyeleri ve çocuklar Cumhuriyet Caddesi'nde sağanak yağışa yakalandı. Öğrenciler kaçarken, marş çalan mehter takımı bardaktan boşanırcasına yağan yağmurda çalmaya devam etti. O anlar ise objektiflerde renkli görüntüler oluşturdu.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2014, 15:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24