Times Meydanı'nı binlerce arı sardı!

ABD'nin dünyaca ünlü meydanlarından New York Times Meydanı binlerce arının istilasına uğradı!  Amerika birleşik Devletler

Times Meydanı'nı binlerce arı sardı!

ABD'nin dünyaca ünlü meydanlarından New York Times Meydanı binlerce arının istilasına uğradı! 


Amerika birleşik Devletleri'nin New York kentinde bulunan Times Meydanı'nda sıra dışı bir olay meydana geldi. 43. Sokak ile Broadway Caddesi'nin kesiştiği yerde bulunan bir sosisli sandviç standına öğle saatlerinde binlerce arı akın etti. Arıların işgalinin ardından standın şemsiyesinde ağırlıktan dolayı çökme olurken olaya polis müdahale etti ve meydan bir süre trafiğe kapatıldı. New York Polis Bölümü'nün arıcılık ekibi, arılara zarar vermemek için vakumlama yöntemini kullanarak arıları başka bir bölgeye tahliye etti.

"Belki de arılar sadece sosisli sandviç yemek istemiştir"


Arıcılık ekibinden Andrew Cote, yaptığı açıklamada, arıların bu tür baskının genellikle bahar aylarında olduğunu ancak havaların sıcak gitmesi nedeniyle kraliçe arının kovanını bırakmış, diğer arıların da bu nedenle stant şemsiyesinde toplanmış olabileceğini belirtti. Cote, "Belki de arılar sadece sosisli sandviç yemek istemiştir." diye espri yaptı. (Haber Merkezi)
Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2018, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24