Yüzü maskeli teröristlerden Erdoğan'a ölüm tehdidi!

Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG'ye bağlı teröristler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit etti. Yer ve zaman belirten terö

Yüzü maskeli teröristlerden Erdoğan'a ölüm tehdidi!

Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG'ye bağlı teröristler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tehdit etti. Yer ve zaman belirten teröristler, Erdoğan'ın Almanya ziyareti öncesi ülkedeki destekçilerine çağrı yaparak "Berlin'i yak, Erdoğan'ı öldür" mesajı gönderdi. 


Suriye'nin kuzeyinde masum sivillerin kanlarını akıtan terör örgütü YPG, Türkiye'yi tehdit etmeye devam ediyor. Bölgedeki terörist grupların sosyal medyada yaptığı bir paylaşım, terör örgütünün yeni hedefini ortaya koydu. Fotoğrafta, yüzleri kapalı, ellerinde uzun namlulu silahlar bulunan teröristlerin bir duvarın arkasında sıralandığı görülüyor.

TARİH VE YER GÖSTERDİLER


Önlerinde bulunan duvarda ise, İngilizce "Erdoğan'ı öldür" Almanca "Faşizme ölüm" yazıyor. Aynı tehditler, Türkçe olarak da duvara yazılırken, duvardaki başka bir detay dikkat çekiyor. Teröristlerin yazdığı "Berlin'i yak! 28-29/9" mesajı, bu tehdidi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 27-29 Eylül'de yapacağı Almanya ziyareti için yaptıklarını ortaya koyuyor. Almanya PKK'yı terör örgütü listesinde tutsa da, teröristlerin bu ülkede rahatça örgütlenebildiği ve sokak eylemleri düzenleyebildiği biliniyor. (Yeni Akit)
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24