İki yıldır kendisini sarhoş gibi hissediyor! İşte nedeni

Jodie Baitson-Horrocks, yıllardır kendisini sarhoş gibi hissediyordu. Hastalığını 24 yaşındayken öğrenen talihsiz Baitson-Horrocks’un hastalığının doğuştan olduğu öğrenildi. Beyincik sarkması (chiari malformasyonu) teşhisi konulan Baitson-Horrocks ameliyat edildi. Cerrahlar, beynindeki baskıyı hafifletmek için Jodie’nin kafatasının bir bölümünü çıkardı.

Jodie Baitson-Horrocks, yıllardır kendisini sarhoş gibi hissediyordu. Hastalığını 24 yaşındayken öğrenen talihsiz Baitson-Horrocks’un hastalığının doğuştan olduğu öğrenildi. The Sun gazetesinde yer alan habere göre; genç kadının doktoru, şikayetlerin migrenden kaynaklandığını söyledi. Birtakım ilaçlar kullanmaya başlayan kadının şikayetleri daha da artmaya başladı. Hastalığı araştırılmaya başlanılan Jodie Baitson-Horrocks’a beyincik sarkması (chiari malformasyonu) teşhisi konuldu. Beyincik sarkması, beynin arka alt kısmının, omuriliğe kaymasına sebep oluyor. Uzmanlar, bu hastalığın tedavi edilmemesinin felç gibi ciddi problemlere yol açacağı konusunda uyardı.

Doğuştan olmasına rağmen 24 yaşında teşhis kondu

Baş ağrısı ve baş dönmesi gibi problemler yaşayan talihsiz kadın, iki yıldır da kendisini sarhoş gibi hissediyordu. Jodie Baitson-Horrocks’un hastalığı doğuştan olmasına rağmen ancak 24 yaşında teşhis konulabildi. Baitson-Horrocks, hastalığı teşhis edildikten sonra ameliyat edildi. Cerrahlar, beynindeki baskıyı hafifletmek için Jodie’nin kafatasının bir bölümünü çıkardı. (Hürriyet)

İlginizi Çekebilir

Katil Esed sivil halkı bombayla vurdu

Suriye’de rejim ordusu ile İran destekli yabancı terörist gruplardan oluşan rejim güçlerinin, “İdlib Gerginliği Azaltma ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir