Bursa’da AB projelerine katılan okul Hibe desteği aldı!

Bursa Osmangazi Hürriyet Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu '' Birlik İçinde Bireysellik'' konulu proje ile AB'den hibe almayı başardı

Bursa’da AB projelerine katılan okul Hibe desteği aldı!

Bursa Osmangazi İlçesi Hürriyet Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu'nun Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından yürütülmekte olan Erasmus+ Programı Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği (KA101) faaliyeti kapsamında 2020 yılı Teklif Çağrısı Döneminde sunulan 2020-1-TR01-KA101-085770 numaralı ve "BİRLİK İÇİNDE BİREYSELLİK" başlıklı proje başvurusu hibe desteği ile kabul edildi.

 Konu ile ilgili olarak  Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER, Hürriyet Ticaret ve Sanayi Odası İlkokulu'nu ziyaret ederek okul proje ekibi ile bir araya geldi. Proje hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer yaptığı açıklamada; AB projeleriyle hem Osmangazi eğitimine hem de Osmangazi'nin tanıtımına büyük katkılar sunduklarını belirtti. Çokgezer, bu tür projeleri yapan okullara her türlü desteği vermeye devam edeceklerinin altını çizerek proje ekibine yaptıkları çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2021, 23:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24