Uludağ Üniversitesi'nde yeni atamalar

Uludağ Üniversitesi’nde bazı birimlere yeni atamalar yapıldı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Fikri Pala, Prof

Uludağ Üniversitesi'nde yeni atamalar

Uludağ Üniversitesi’nde bazı birimlere yeni atamalar yapıldı.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyeleri Yrd. Doç. Dr. Fikri Pala, Prof. Dr. Cafet Tayyar Arı ve Mühendislik Fakültesi’nden Prof. Dr. Aslı Hockenberger Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay’ın danışmanı oldu. Rektörlük, bazı merkezlere de yeni müdürler atadı. Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Çakmak, Arıcılık Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne (AGAM), İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Şevket Yıldız, Türk Devletleri ve Akraba Toplulukları Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne (TÜDAM), İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Salih Pay Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne (UDÖM) müdür olarak atandı.
Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi ve Karacabey Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tayar da Meslek Yüksekokulları (MEYOK) Koordinatörlüğüne getirildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2015, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19