ROTA'dan Agritechnica fuarına çıkarma 

NSK Group, ROTA markası ile katıldığı Agritechnica fuarında 53 zirai traktör markası için ürettiği yeni ürünlerini tanıttı. Hannover, Almanya’d

ROTA'dan Agritechnica fuarına çıkarma 
NSK Group, ROTA markası ile katıldığı Agritechnica fuarında 53 zirai traktör markası için ürettiği yeni ürünlerini tanıttı. Hannover, Almanya’da 12-18 Kasım 2017 tarihleri arasında Agritechnica fuarı bu yıl 31.inci kez düzenlendi.  Fuarda 53 ülkeden 2803 katılımcı stantlarında ürünlerini sergiledi. Fuara Türkiye’den ise 108 firma katılım gösterdi. Fuar tüm dünyadaki tarım makine, ekipman ve yedek parça üreticilerinin sektör profesyonelleri ile buluşma noktası oldu. Hollanda, Danimarka, İsviçre, Avusturya ve İtalya’dan çok sayıda ziyaretçinin katıldığı fuara Almanya dışından yaklaşık 100 bin kişi, toplamda ise yaklaşık 450 bin kişi ziyaretçi olarak katıldı.

ROTA, zirai traktörler için üretimini yaptığı direksiyon parçaları olan komple rot, rotbaşı, dişi rotbaşı, erkek rotbaşı, rot mili, hidrolik silindir rotu, bıçak rot gibi ürünleri fuarda sergiledi.  ROTA; zirai traktörleri maksimum süre ile çalışma alanlarında tutmak için 53 traktör markası için 2600’den fazla OEM referans ürün üretmektedir. Ayrıca ROTA, zirai traktörler aftermarket ve OEM/OES sanayi için her yıl yaklaşık 75 yeni ürün geliştirmektedir.

Fuara katılan NSK Group İcra Kurulu Üyesi Zeki Cidik, zirai traktörler için fuarın öneminin her geçen gün arttığını belirterek sözlerine şöyle devam etti: “ Fuarda Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyadan gelen ziyaretçiler ile buluştuk. Çalıştığımız aftermarket ve OEM/OES sanayi müşterilerimiz ile önemli görüşmeler yaptık. Ayrıca fuarda tanıştığımız yeni kontaklar ile önümüzdeki dönemde önemli projelerde beraber çalışmak üzere ön görüşmelerde bulunduk. Fuarı genel anlamda bizim açımızdan değerlendirmek gerekir ise 2018 yılı için önemli işbirliklerinin geliştirildiği bir platform olduğunu söyleyebilirim. Bu yeni işbirliklerinin önümüzdeki dönemde şirketimizin ve ülkemizin ihracat rakamlarına pozitif katkı sağlayacağına inanıyorum.” (Bülten)

 
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2017, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24