BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMI'NDA ÇOCUKLARA ADETA 'TELEFERİK BAYRAMI' YAŞATTI. ELİNDE TÜRK BAYRAĞI VE UÇURTMAYLA GELEN ÇOCUKLAR, TELEFERİKLE ÜCRETSİZ ULUDAĞ'A ÇIKTI. (BURAK TÜRKER/BURSA-İHA)

Bursa Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı'nda çocuklara adeta 'teleferik bayramı' yaşattı. Elinde Türk Bayrağı ve uçurtmayla gelen çocuklar, teleferikle ücretsiz Uludağ'a çıktı.
Oteller Bölgesi'ne kadar uzanan yeni hattı ile Bursalılara panoramik manzara eşliğinde Uludağ yolculuğu imkanı sunan teleferik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda çocuklara bayram hediyesi sundu. Daha önce 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda bayrakla gelenlere ücretsiz yolculuk imkanı sunan teleferik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ında da çocukları ücretsiz Uludağ’a çıkardı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda ellerinde Türk bayrağı ve uçurtma ile gelen 15 yaşına kadar olan çocuklar ve beraberlerindeki 1 yetişkin, Uludağ'a ücretsiz çıkıp, zirvede düzenlenen şenliklere katılarak gönlünce eğlendi.
Kendilerine Uludağ’a ücretsiz çıkabilme imkanı sağlayanlara teşekkür eden çocukların sevinci yüzlerinden okundu.
Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2016, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8