Ateş çemberi ile çevrilmiş bir Ortadoğu’nun Türkiyesiz kaldığını düşünür müsünüz? Büyük İsrail kurulmuş, ABD Irak'a yerleşmiş,

Ateş çemberi ile çevrilmiş bir Ortadoğu’nun Türkiyesiz kaldığını düşünür müsünüz? Büyük İsrail kurulmuş, ABD Irak'a yerleşmiş, Filistin’de soykırım yapılmış, zulmün hakim olduğu bir dünya olurdu sanırım. Bir Erdoğan bir ülkemiz var. Müslüman çığlığının olduğu, zulmün olduğu her yerde kırımızı beyaz bir bayrak güveni var. Osmanlı döneminde fetih edilmiş topraklarda bile halka özgürlük ve adalet dağıtmış bir ecdadın torunları olarak haklının ve hakkın yanında olmaya Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde devam ediyoruz. Afrika’da sömürgeciliğe, Filistin’de işgale, Suriye’de ve Irak’ta zulme karşı bir savaş içerisindeyiz. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika ziyaretleri, sömürgeci ülkelere gözdağı verir cinsten olmuştu. Afrika ülkelerinin yanında olduğunu gösteren Erdoğan, yardıma muhtaç ülkelerin sesi olmaya devem ediyor.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bahreyn'e gerçekleştirdiği ziyarette kullandığı sözlerden biri aslında Müslümanlığın asıl gerekçesini açıklar durumdaydı. Müslümanlığın emrettiği gibi hakkın yanında olmaya devam eden Erdoğan, Bu coğrafyada kaderimizin de kederimizin de ortak olduğunu ifade etti. Zulüm gören kardeşlerimizin başına gelenlerin yarın bizlerin de başına gelebileceğini değinen Erdoğan,  Bahreyn’de dostluk ve kardeşlik mesajları verdi. Ortadoğu’ da Türkiye'nin varlığına her geçen gün güçlendiren Erdoğan’ın bu hareketleri düşmanların pek hoşuna gitmese gerek.  Her adım her anlaşma düşmanı rahatsız edici, Türkiye’ye ise; her adım da büyüyor.  Türkler olmasaydı ne olurdu bu dünyanın hali bir düşünür müsünüz? 2023 ‘e kadar maalesef güçlü olan haklıyı ezmeye devam edecek. Bugün El-Bab’ta var olmak, büyük bir adımdır hak yolunu savunmak adına. Ateş ile çevrilmiş İslam dünyasının kurtuluşu olarak bugün şehit vermeye devam ediyoruz. Ulu bir görev olarak görmek gerekiyor bugünkü operasyonları. Biz masum çocukları, günahsız sivilleri ve İslam sancağını kucaklamış durumdayız. İslam adını kullanarak terör estiren IŞID’e karşı gelip, asıl olan Müslümanlığı tüm dünyaya tanıtmamız gerekiyor. Çok şükür ki böyle kutlu bir görev bizlere verilmiş. FETÖ, PKK, PYD, IŞID ve adını bilmediğimiz nice terörist gruplar var. Saydıklarım ve sayamadıklarım bu terör örgütlerin bağlı olduğu ülkelerin rahat hareket edebilmesi için Türkiyeyi yok etmeye çalışıyorlar. Bu yüzden her geçe gün güzelim ülkemiz de ve İslam coğrafyasında bin türlü bela ile uğraşmak zorunda kalıyoruz. Huylu huyundan vazgeçer mi bilmem ama Cumhurbaşkanı Erdoğan bu teröristlerin sonu olacak Allah’ın izniyle.

 

Daha öncelerde ki yazımlarda sizlerle paylaşmıştım ama bir kez daha değinmek istiyorum. Ortadoğu için hedef Türkiye olduğunu belirtmiştim. Bugün Erdoğan’ın ziyaretleri Ortadoğu'da ve Afrika’da büyük yankı uyandırıyor. Çünkü güvene bilecekleri güçlü bir dal olarak sadece Türkiye öne çıkıyor. Türkiyeyi yüz yıllardır yıkmaya çalışıyorlar. Türkiye'nin yıkılması demek, Suriye'nin, Filistin’in, Irak'ın hatta ve hatta Suudi Arabistan'ın yok olması demektir. Düşmanın rahatça yakıp yıkıp sömüre bilmesi demektir. El altından yapılan sömürgelerin işgallerin resmileşmesi demektir. Ortadoğu= Türkiyedir. Türkiye, mazlumun yanında, hakkın yanında olmak olmaya devam edecektir. Allah bizlere bu yolda İslam sancağını hakkıyla taşımayı nasip etsin inşallah.

 

 

 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 18:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8