Adnan Oktar hakkında yeni iddia: İki kız kardeşle evli

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren müşteki

Adnan Oktar hakkında yeni iddia: İki kız kardeşle evli

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren müşteki H.U., Adnan Oktar'ın birçok sapkın fikri dini hükümmüş gibi lanse ettiğini iddia etti. Müşteki, yüzlerce kızla imam nikahı olan Adnan Oktar'ın iki öz kız kardeşle aynı anda evli olduğunu, annelerine de 'sevgilim' dediğini öne sürdü.


İstanbul'da suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren bir müşteki, Oktar'ın dini kendine göre değiştirdiğini, birçok sapkın fikri dini hükümmüş gibi lanse ettiğini ileri sürdü. Yapılan operasyon öncesinde Emniyet'e gelerek müşteki sıfatı ile ifade veren H.U. ifadesinde inanılmaz şeyler anlattı. Müşteki, "Adnan Oktar'ın çarpıttığı Kur'an hükümleri; namazın iki vakit olduğunu söyler ve cemaatte bu şekilde uygulanır. Namazda Kur'an ayetlerinden okunmaz, sadece tespih yapılır. Abdestte ayak yıkanmaz, kuru şekilde mesh edilir, baş da kuru şekilde mesh edilir. Başörtüsünün Kur'an'da olmadığını, bikininin tesettür için yeterli olduğunu söyler" ifadelerini kullandı.

'Yüzlerce kızla imam nikahı var'


Yeni Asır gazetesinde yer alan habere göre Oktar'ın, cemaatten yüzlerce kızı kendince imam nikahı ile aldığını aktaran müşteki H.U, "İki öz kız kardeşle aynı anda evlidir ve bu Kur'an'da açıkça yasaklanmasına rağmen kendince bir açıklama getirir. Annesi genç olan kızların, örneğin cariye olarak aldığı İzmirli kediciklerinin annelerine de sevgilim diye hitap eder, boyunlarından nabızlarına bakar. Kendisi dışında kimsenin evlenmesine izin vermez. Kendisi de imam nikahıyla evlenir. Evlilikte kendisi için bir sayı sınırı yoktur. Yüzlerce kadını cariye olarak almıştır" dedi.

Sürekli viski ve votka içer'


Şarap ve şampanya dışında tüm içkilerin helal olduğunu söyleyen Oktar'ın, sürekli viski ya da votka içtiğini anlatan müşteki, "Kurban kesmeye inanmaz. Peygambere itaat edilmesiyle ilgili tüm ayetleri kendisi için uygulatır. 'Peygambere itaat Allah'a itaattir' ayetleri Adnan Oktar için uygulanır. Kendisine kesin itaat bekler" açıklamasını yaptı. (CNN)
Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24