Bursa'da o birliği

 Bursa Yenişehir Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fatih Demir güven tazeledi. 121 üyesi bulunan Yenişehir Kırmızı Et Üre

Bursa'da o birliği
 Bursa Yenişehir Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fatih Demir güven tazeledi.

121 üyesi bulunan Yenişehir Kırmızı Et Üreticileri Birliği'nin genel kurulu yapıldı. Kongreye Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik ile birlik üyeleri katıldı. Kırmızı Et Üreticileri Birliği Genel Başkan Yardımcısı Şaban Çetizli’nin divan başkanlığını yaptı kongrede konuşan Çelik, 2018 yılında Yenişehir’deki bütün meraların ıslah edileceğini söyledi ve üreticilere en kısa sürede 1. sınıf mezbahanın yapılacağı sözünü verdi.

Bir yıl önceki mali genel kurulda maaş almayacağını açıklayan Yenişehir Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fatih Demir, önümüzdeki yıl da maaş almayacağını söyledi. Başkan Fatih Demir ile birlikte yönetim kurulu üyeleri de maaş almayacak.
Üyelerin oylarıyla 2. kez başkanlık görevine seçilen bulunan Fatih Demir, “Bütün üyelerimize bizlere duydukları güvenden ötürü teşekkür ediyorum. Genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24