Masa tenisinde hünerlerini sergilediler

BELEDİYE PERSONELİ MASA TENİSİNDE HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ Osmangazi Belediyesi’nin personeli arasında dostluk bağlarını güçlendirmek maksadıyl

Masa tenisinde hünerlerini sergilediler
BELEDİYE PERSONELİ MASA TENİSİNDE HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ


Osmangazi Belediyesi’nin personeli arasında dostluk bağlarını güçlendirmek maksadıyla düzenlediği ‘Ferdi Masa Tenisi Turnuvası’ final maçlarıyla sona erdi.
Osmangazi Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Ferdi Masa Tenisi Turnuvası’ yarı final ve final karşılaşmaları ile sona erdi. Dikkaldırım Spor Salonu’nda oynanan yarı final karşılaşmalarında bayanlarda Hülya Çetin ile Hafize Elles, rakiplerini yenerek finale yükseldi. Erkeklerde ise İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nden Kenan Aykut, Fen İşleri Müdürlüğü’nden Ufuk Uygun ve Mali Hizmetler Müdürlüğü’nden Tural Habipoğlu finale çıkmayı hak kazandı.
Final müsabakasında rakibine set vermeden karşılaşmayı 3-0 kazanan Hülya Çetin turnuvanın şampiyonu oldu. Erkekler finalleri ise büyük çekişmelere sahne oldu. 3 kişinin finale çıkmasından dolayı tüm oyuncular rakipleriyle birer maç yaptı. Her iki rakibini de mağlup etmeyi başaran Fen İşleri Müdürlüğü’nden Ufuk Uygun, şampiyon olarak mutlu sona ulaştı. Erkeklerde turnuvanın ikincisi ise İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nden Kenan Aykut oldu. Turnuvayı kazanan personele kupalarını ve ödüllerini Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çoban ve İnsan Kaynakları Müdürü Beytullah Seferler verdi.
Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2015, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24