'Millete diz çöktürtemeyecekler'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sınırlarımıza da bayrağımıza da ezanımıza da ekonomimize de saldırsalar, millete diz çöktürtemeyecekler, bu

'Millete diz çöktürtemeyecekler'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sınırlarımıza da bayrağımıza da ezanımıza da ekonomimize de saldırsalar, millete diz çöktürtemeyecekler, bu nedenle 31 Mart beka seçimidir." dedi.


Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Küçükçekmece’de düzenlenen mitinginde halka hitap etti. Burada yaptığı konuşmada, CHP'ye seslenen Erdoğan, "Ne diyor? 'Bunlar şimdi IMF'ye gider'. IMF'ye siz gittiniz siz... Biz geldiğimizde IMF'yi kucağımızda bulduk." ifadelerini kullandı. Erdoğan, şöyle devam etti: "Şimdi insansız hava aracını biz üretiyor muyuz? Silahlı insansız hava aracını biz üretiyor muyuz? Şimdi üçüncü perde geliyor. Daha büyüğünü de biz üreteceğiz inşallah."

"31 Mart beka seçimidir"


31 Mart seçiminin beka seçimi olduğunun altını çizen Erdoğan, "Sınırlarımıza da bayrağımıza da ezanımıza da ekonomimize de saldırsalar, millete diz çöktürtemeyecekler, bu nedenle 31 Mart beka seçimidir." diye konuştu. (AA)

 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24