Şankaya:

Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şenkaya, yarın yapılacak olağan genel kurulu öncesi başkan adaylarına önemli uyarılarda bulundu. "Son günlerde

Şankaya:
Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şenkaya, yarın yapılacak olağan genel kurulu öncesi başkan adaylarına önemli uyarılarda bulundu.
"Son günlerde şık olmayan beyanlar okuyor ve dinliyorum" diyerek sözlerine başlayan Şankaya, "Benim ve camiamızın adaylardan beklentisi, Bursaspor'umuza yapacakları katkılardır. Kavga hiçbir zaman yarar getirmemiştir. Özellikle bazı demeçlerde görüyorum ki, kongre ortamına Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve futbolcularımız da çekilmek isteniyor. Bu çok yanlış bir yoldur. Kimse, Bursaspor’un genel kuruluna yakışmayan tavır içinde olmasın. Yarın kulübümüzün yeni başkanını seçeceğiz. Adaylar yapacakları konuşmalarda birbirinizi kötülemek yerine kulübümüzle ilgili plan ve projelerinizi anlatmalısınız. Seçim heyecanı içerisinde zaman zaman geriliyorsunuz ama bunların size oy atacak üyeler üzerinde bir etki oluşturduğunu zannetmiyorum. Genel kurulumuz camiamıza, hayırlar getirmesini diliyor seçilecek başkan ve yönetimi herkesin kucaklamasını, destekçisi olmasını bekliyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19