Türk hackerlardan İsrail'e büyük operasyon!

Kendilerine Kamu Güvenlik Türkiye Hack grubu adını veren ekip, önceki gece İsrail’in önemli birçok web sitesini hackledi. Yaptıkları operasy

Türk hackerlardan İsrail'e büyük operasyon!
Kendilerine Kamu Güvenlik Türkiye Hack grubu adını veren ekip, önceki gece İsrail’in önemli birçok web sitesini hackledi. Yaptıkları operasyonu Facebook hesabından duyuran Kamu Güvenlik Türkiye Hack grubu hesaplarından yaptıkları açıklama da 1. 200.000 dolar zarar verildiğini belirttiler.

 

Operasyonun 2 gün sürdüğünü dile getiren Kamu Güvenlik Türkiye Hack Grubu yaptıkları açıklama da  “Yaptığımız Operasyon Sonucu İsrail Genel Bakanlıkların Bulunduğu Site Kapatılmıştır. 1.200.000 $ Zarar Verilmiştir Umarız ki Tekrar Aktif Olur ve Tekrar Zarar Vermek için Kapatırız Sunucularını .)” denildi.

 

 

 

 

İsrail’in hacklenen siteleri şöyle:

//www.gov.il/ -//israel.gov.il///www.guides.gov.il/ //oz.gov.il/ //first.gov.il///search.gov.il/

 

SERİ KATİL KİRALAMA VE UYUŞTURUCU TEMİN EDİLEN SİTELER DE HACKLENDİ

Öte yandan Kamu Güvenlik Türkiye Hack Grubu İsrail’e yaptıkları operasyonun yanında Türkiye içinde faaliyet gösteren seri katil kiralama, uyuşturucu temin etmek için kurulan web siteleri de hackledi.

Kamu Güvenlik Türkiye Hack Grubu Facebook hesabından seri katil kiralama ve uyuşturucu temin edilen sitelerin kapatıldığını duyurdu. Grup yaptıkları duyuruda kapatılan web sitelerin linklerini ve ne tür faaliyet içinde olduklarını da paylaştı. Türkiye Hack Grubu’nun konuyla ilgili Facebook hesaplarından yaptıkları açıklama şöyle; “Seri Katillere ve Uyuşturucu Tacirlerine Kamu Güvenlik Türkiye Darbesi!.. Seri Katilleri insanlara meslek edinmek gibi iyi bir halde gösteren oluşum tarafımızca çökertilmiştir. Uyuşturucu satışı da gerçekleştirilen oluşumun tarafımızca bilgileri sızdırılmış olup gerekli yerlere bildirilmiştir.”

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2014, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24