'Yeni Zelanda hesap sormazsa biz sormasını biliriz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Zelanda'daki terör saldırısına ilişkin, "Bunun hesabını vereceksin. Yeni Zelanda sormazsa öyle veya böyle bi

'Yeni Zelanda hesap sormazsa biz sormasını biliriz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Zelanda'daki terör saldırısına ilişkin, "Bunun hesabını vereceksin. Yeni Zelanda sormazsa öyle veya böyle biz bunun da hesabını sormasını biliriz." dedi.


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak Ereğli'de düzenlenen mitingde halka hitap etti. Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "Artık bu maskeli balonun, bu matruşka oyununun, bu bukalemun siyasetinin sonu gelmiştir." dedi.

Yeni Zelanda'daki terör saldırısı


Erdoğan, Yeni Zelanda'daki terör saldırısına ilişkin, "Bunun hesabını vereceksin. Yeni Zelanda sormazsa öyle veya böyle biz bunun da hesabını sormasını biliriz." değerlendirmesinde bulundu.

"Cezaevinde onları beslemek bana ağır geliyor"


FETÖ ile mücadelenin kararlılıkla sürdüğüne işaret eden Erdoğan, şöyle konuştu: "Biz bir yanlış yaptık, idamı kaldırdık. Bana göre yanlış yaptık. Niye? 15 Temmuz gecesi 251 vatandaşımızı, askerimi, polisimi şehit edenleri; ağırlaştırılmış da olsa müebbet de olsa cezaevinde onları beslemek bile bana ağır geliyor. Erdoğan, "Afrin'de, Cerablus'ta gereken dersi aldılar. Hep beraber el ele vereceğiz, 31 Mart'ta da bunlara gereken dersi vereceğiz." dedi.

"1 milyar dolarlık yeni yatırım"


Erdoğan, Ereğli Demir Çelik Fabrikası'nın 1 milyar dolarlık yeni yatırım kararı aldığını açıkladı. (AA)

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24