Zekeriya Beyaz'a tepki: Salonu terk edin!

Akil İnsanlar Marmara Bölge Heyeti'nin katılımıyla Esenler Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen “Çözüm Süreci” toplantısına Prof.

Zekeriya Beyaz'a tepki: Salonu terk edin!
Akil İnsanlar Marmara Bölge Heyeti'nin katılımıyla Esenler Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen “Çözüm Süreci” toplantısına Prof. Dr. Zekeriya Beyaz da katıldı. Prof.Dr. Zekeriya Beyaz'ın tek sözü ortamı germeye yetti.
Toplantıda ilk olarak Akil İnsanlar Marmara Bölge Heyeti'nden Genel Sekreter Yakup Levent Korkut ve yazar Mustafa Armağan katılımcılara çözüm sürecine ilişkin bilgi verdi. Konuşmalarını tamamlayan heyet üyeleri, daha sonra katılımcılara söz verdi.

İlk sözü Prof. Dr. Zekeriya Beyaz aldı. Beyaz, konuşmasında barış sürecinde yeteri kadar uzman insanların olmadığını dile getirmesi üzerine salondakiler tarafından protesto edildi.

Katılımcılardan bazıları, "Bize hakaret ediyorsunuz. Burada bir adaletsizlik var. Lütfen salonu terk edin" diyerek tepki gösterdi. Kısa sürede büyüyen tartışma bir süre sonra yatıştırıldı. Zekeriya Beyaz salondan ayrılmazken, toplantı kaldığı yerden ara ara tartışmalarla devam etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19