Bu bir örgüttür. Örgütün adı bir yerin adından türemiştir.Örgütün ideoloğu bir masondur. Örgüt bir dengede kuruldu. Bu dengenin adı nedir?

Bu bir örgüttür. Örgütün adı bir yerin adından türemiştir. Örgütün ideoloğu bir masondu. Örgüt bir dengede kuruldu. Bu dengenin adını tam ve eksiksiz bir şekilde herkesten önce yazmalısın.Başarılar..

Bu bir örgüttür. Örgütün adı bir yerin adından türemiştir.Örgütün ideoloğu bir masondur. Örgüt bir dengede kuruldu. Bu dengenin adı nedir?

Kriptograf 41. yarışma ipuçları
İPUCU 1 : Bu bir örgüttür.
İPUCU 2 : Örgütün adı bir yerin adından türemiştir.
İPUCU 3 : Örgütün ideoloğu bir masondu.
İPUCU 4 : Örgüt bir dengede kuruldu. Bu dengenin adını tam ve eksiksiz bir şekilde herkesten önce yazmalısın.Başarılar..

Kriptograf 41. soru cevabı
Cevaplanması bekleniyor.

Kriptograf yarışması hakkında
kriptograf 41. soru

Kriptograf, videolu olarak 4 ipucunun yayınlandığı ve soruyu ilk bilenin biriken tüm para ödülünün sahibi olduğu bir yarışmadır.Her yarışma için kullanıcılarına ücretsiz 4 ipucu ve 3 cevap hakkı sunar. Dileyen yayınlanan 4 ipucunun dışında verilen ekstra ipucu ve ekstra cevap hakkı satın alabilir. Uygulamayı indirmek İçin Appstore ve GooglePlay.

Yorumlarda fikir alışverişi yapabilir, konular hakkında tartışabilirsiniz.Fakat ekstra ipucu yazmanız kesinlikle yasaktır

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2020, 11:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceren Almira Bayrak
Ceren Almira Bayrak - 2 yıl Önce

Hristiyan Demokratik Halk Partisi

SIRADAKİ HABER

banner19

banner24