Kriptograf 42. Yarışma İpuçları. O soylu bir ailenin mensubuydu. Ailenin kökleri bir adadan geliyor. İstanbul'daki evleri hala ayaktadır. Bu kişinin meydana getirdiği eserde anlatılana göre ...

O soylu bir ailenin mensubuydu. Ailenin kökleri bir adadan geliyor. İstanbul'daki evleri hala ayaktadır. Bu kişinin meydana getirdiği eserde anlatılana göre günümüzde pahalı olmayan bu şey eskiden kıymetli taşların yanı sıra yatırım aracı olarak kullanıyordu. Bahsedilen bu şeyin adı nedir?

Kriptograf 42. Yarışma İpuçları. O soylu bir ailenin mensubuydu. Ailenin kökleri bir adadan geliyor. İstanbul'daki evleri hala ayaktadır. Bu kişinin meydana getirdiği eserde anlatılana göre ...

1- O soylu bir ailenin mensubuydu.

2- Ailenin kökleri bir adadan geliyor.

3- İstanbul’daki evleri halen ayaktadır.

4- Bu kişinin meydana getirdiği eserde anlatılana göre günümüzde pahalı olmayan bu şey eskiden kıymetli taşların yanı sıra yatırım aracı olarak kullanılıyordu. Bahsedilen bu şeyin adını tam ve eksiksiz bir şekilde yazınız.

Cevap

Yarışma sonuçlandığında yayınlanacaktır

Önemli Hatırlatma

Sayfamız sadece kriptograf yarışması için yardımlaşma platformu olarak faaliyet göstermektedir. deneyimini yaşayıp 7/24 arayabileceğiniz Seksi Azgın Kadınları tanıyın.  Yorumlarınızda lütfen paralı ipuçlarını paylaşmayın. Bu tür paylaşımlar (ticari faaliyeti engelleyen) yapılmasının ve istenmesinin yasak olduğunu hatırlatır, başarılar dileriz.

Yarışma Hakkında

Kriptograf yarışmasında yarışmacılara 4 adet video ipucu veriliyor ve bu ipuclarını kullanarak sorulan soruyu bulmanız gerekiyor. Her yarışmacının 3 cevap hakkı bulunmakta ve cevap bulunduğu anda yarışma bitiyor. Yarışmanın ödülü cevap bulunana kadar belli bir miktarda artış gösteriyor ve cevabı ilk bulan kişiye veriliyor. Ayrıca ekstra cevap hakkı ve belli zamanlarda yayınlanan yeni ipuçları belirli bir ücret dahilinde kullanıcılara veriliyor.

Uygulamayı indirmek için:

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2020, 20:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
nasemi Güloglu
nasemi Güloglu - 10 ay Önce

aile kökü

SIRADAKİ HABER

banner19

banner24