Bursaspor küçülmeye gidiyor, işten çıkarmalar başladı

-Sercan GÜLER Döviz kurundaki dalgalanma Süper Lig kulüplerine maddi yük getirirken, Bursaspor Kulubü her alanda tasarruf tedbirlerini

Bursaspor küçülmeye gidiyor, işten çıkarmalar başladı
-Sercan GÜLER

Döviz kurundaki dalgalanma Süper Lig kulüplerine maddi yük getirirken, Bursaspor Kulubü her alanda tasarruf tedbirlerini sürdürüyor. Sezon öncesi transfer dönemini minumum bütçeyle maksimum verim almak için yoğun bir çaba sarf eden Buırsaspor'da transfer sezonunda da bir çok transfer maliyetler yüzünden başlamadan bitmişti. Bu kapsamda yeşil-beyazlı kulüp 7 kulüp personeli ile yollarını ayırdı. 4 personelin kulüp televizyonunda çalıştığı öğrenilirken, 3 kişinin de kulüpte çeşitli birimlerde görev yaptığı bildirildi.

BURSASPOR TV’DE YOUTUBE DÖNEMİ


Her alan tasarruf politikalarını uygulamaya koyan yeşil-beyazlı yönetim kulüp televizyonu Bursaspor TV’de işten çıkarılan 4 kişinin ardından, yayın hayatında yeni bir sayfa açmak için çalışmalara başladı. Digitürk platformunun yanı sıra Youtube ve internet sayfası üzerinden yayın hayatına devam eden Bursaspor TV, Digitürk ile olan anlaşmasını sonlandırmaya hazırlanıyor. Digitürk ile olan anlaşmanın kulübe büyük bir mali yük getirdiği bilinirken bu alanda tasarruf sağlanacak. Yayın hayatını sürdürecek olan yeşil-beyazlı kulübün televizyonu Youtube ve internet sitesi üzerinden yayınlarına devam edecek.
Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8