TÜGVA’dan öylesine güzel bir proje ki!

Türkiye Gençlik Vakfı Osmangazi İlçe temsilciliği çok güzel bir proje yürütüyor bugünlerde. Projenin ismi oldukça ilginç “Unutmayı unutma”. Proje okuduğunuz kitabı başka birine ulaşacak bir yerde bırakıyorsunuz. Bıraktığınız yerde kitabı çekip sosyal medyaya atıyorsunuz. Okumak isteyenler gelip oradan o kitabı alıp okuyorlar.

Projeye bugüne kadar AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak şimdiden destek veren birkaç isim. Tabi onlar da okudukları kitabı okudukları yerde unutup fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak bir başkasının kitabı okumasına vesile olmayı ihmal etmedi.

TÜGVA Osmangazi Yönetim İletişim (Erp) Sorumlusu Senayi Üzek, amaçlarının kitapları unutup başkalarının okumasına vesile olmak olduğunu söyledi. Daha fazla insana kitapları okutmak istediklerini ifade etti.

Şahane bir proje. Aldığınız ve okuduğunuz kitabı sizden başka kim bilir kaç kişi okuyacak. Kitapları raflarda tutmak yerine başkalarının da okumasına vesile olmak çok daha keyifli olacaktır. Okunmayan kitabın kimseye bir faydası yok. Ne kadar çok kişi kitabı okursa o kadar fazla faydası olacaktır. Bu ve benzeri kampanyalara herkesin destek olması ve katılması gerek. Unutmayı unutmayın…

 

İlginizi Çekebilir

YSK itirazları reddetti! KHK ile ihraç edilenlerin mazbataları verilecek

YSK, KHK ile ihraç edilenlere mazbata verilmemesi, mazbataların en çok oy alan ikinci adaya verilmesi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir