Pis, Melanet 'Şer İttifakı'

Utanmazlığın en üst seviyesini yaşıyoruz. İstanbul seçimlerine AK Parti’nin itirazı sonrasında oyların sadece yüzde 10 sayılmasına rağmen ilk açıklanan farkın 29 binden 13 bine inmesi ile dahi 16 bin oyun çalındığı kesin olarak kayıt altına alınmıştır.  CHP’nin, CHP adayının hırsızlığı bütün Türkiye’nin gözü önünde kendilerinin de hazır bulunduğu sayımda tescil edilmiş ve bunun neticesinde de YSK İstanbul seçimlerinin tekrarına karar vermiştir. Bu suça karışanlar hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur.

Görüyorum da CHP ve avanesi avaz avaz bağırıyor. Yavuz hırsız misali suç bastırıyorlar. Burada suçüstü olan kendileridir.  Hatta CHP’nin adayı hakkında da suç duyurusunda bulunulması gerekir. Neticede, YSK kararını açıklayıncaya kadar olan sürede, yapılan bu hırsızlıkla elde edilen mazbatayı İstanbul İl Seçim Kurulu kendisine vermek mecburiyetinde kalmış, YSK’nın kararına kadar İstanbul Belediye Başkanlığı makamını gasp ederek işgal etmiştir.

Bütün bunlara rağmen CHP sözcüleri ve CHP’nin adayı her gün hak ve hukuktan dem vuran cümlelerle açıklamalar yapmaktadır.  Sayın Erdoğan’ın “Siyaset meydanı, er meydanıdır “ sözlerine, CHP sözcüsü Öztrak, CHP Erdoğan karşısında şimdiye kadar hiçbir seçimde başarı kazanamamış ve sürekli her seçimde kaybetmiş olmasına rağmen, büyük bir pişkinlikle “yenilen pehlivan güreşe doymaz” ifadesini dahi kullanabilmektedir.  15 defa güreş yapılmış, adamın sırtı mindere yapışık kalmaktan nasır bağlamış, sırıtarak seni nasıl yendim diyor. Masa hakemlerine bakıyor.

CHP’nin yıllardır aldığı oy bellidir. Aynı yerlerde aynı oranlarda oy almaktadır. Zaten Türkiye’nin üç bölgesinde oyu yok denecek kadardır. Buna rağmen yüzde 25’i geçemez.  İstanbul’daki oy oranı yüzde 26’dır. Yani burada Belediye Başkanlığını CHP’nin kazanabilmesi asla mümkün değildir. AK Parti’nin İstanbul’daki oy oranı yüzde 43’tür.  İttifaksız bir seçimde partiler kendi adaylarını çıkarıp yarışa girseler CHP’nin adayının alacağı oy ancak yüzde 26’lar civarında kalır.

Peki CHP’nin adayının oy oranını 48’lere çıkaran faktör nedir?  Millet ittifakının üyeleri CHP ve İyi Parti’dir. İyi Parti’nin İstanbul’daki oy oranı 2018 seçimlerine göre yüzde 8’dir. Millet ittifakı ne yapsa ne etse toplamda yüzde 34’ü geçemez. İşte burada CHP adayını yüzde 48’lere taşıyan yüzde 14 civarı bir oydan bahsediyoruz. Bunu 2018 seçimlerine baktığımızda net olarak görürüz. HDPKK’nın İstanbul’daki oy oranı yüzde 13’ler civarındadır. HDPKK, 2019 yerel seçimlerinde İstanbul’da aday çıkarmayarak açıkça CHP’nin adayını destekleyeceğini beyan etmişmiş, bunu PKK’nın Kandildeki temsilcileri de yapmıştır.

Şimdi seçim tekrarı yapıldığında aynı adaylarla seçime gidilecektir. Ve HDPKK yine aday göstermeyecektir. Daha YSK kararını açıklar açıklamaz PKK’nın Kandil baronları Katil Duran Kalkan ve Bese Hozat  bizzat CHP adayının ismini vererek HDP seçmenini CHP’ye yönlendirmişlerdir. DSP var olan adayını çekmiş bu hareketi ile CHP’ye destek vermiştir. SP, CHP ile görüşmelere devam etmekte aldıkları tavırla CHP adayını destekleyeceklerini ima yolu ile belli etmektedir. FETÖ destekçileri ve uzantıları zaten başından beri bu işin baş mimarı olarak ihanetlerini CHP adayının arkasında toplamışlardır. Buna dışta Türkiye düşmanı çevrelerin yapmış olduğu destek açıklamalarını da ekleyebilirsiniz.

 

 

Her şey aslında çok açık, PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerinin açıktan içinde olduğu, Türkiye düşmanlarının desteklediği “pis, melanet bir şer ittifakı”, Bahçeli’nin tabiriyle Zillet İttifakı adıyla birlikteliklerini devam ettirmekte, Milletin gözünün içine baka baka İstanbul’u işgale hazırlanmaktadırlar. 15 Temmuz da yapamadıkları işgali, hırsızlıkla, uğursuzlukla yapmanın gayreti içersindedirler.

Burada en önemli unsurlardan biri İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bütçesidir. Geliri kesilen PKK ve FETÖ,  İstanbul’u destekledikleri CHP adayı alırsa bir şekilde kendi kasalarına para aktarabileceklerdir. Teröristleri Belediye bünyesinde konuşlandırabileceklerdir. Sosyal tesisleri kendi çiftliklerine çevirebileceklerdir. Bunun sinyalini Katil Duran Kalkan, sözlerinin arasında CHP adayını uyararak “ters şeylere girme, verilen desteği unutma” diyerek vermektedir.

Şimdi bu oyunu bozma vaktidir. 2018 seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Cumhur İttifakı ile İstanbul’da yüzde 50 oy alarak seçilmiş ilk Başkanımız olmuştur. İstanbul’da Erdoğan’a verilen bu desteğin, şimdi bu oyunu bozma adına, şer ittifakına geçit vermeme adına da verilmesi gerekir. Belli ki karşı tarafa oy verenlerin gözü “Tayyip düşmanlığından” bir şeyi görmemektedir. Dün Çanakkale’de olduğu gibi, Sakarya’da olduğu gibi bu mücadeleyi verecek olan insanlar aynı safın insanıdır.

Bu Cumhur İttifakıdır. Asla vatanına ihanet etmeyen, asla düşmanları ile işbirlikçiliği yapmayan, bağımsız bir Türkiye isteyen, canı pahasına ülkesini savunan, teröristlere geçit vermeyen, ortalık karışınca ATM’lere değil meydanlara koşan, dinini, bayrağını, vatanını, devletini canından aziz bilen İstanbullu seçmenimiz bu oyunu bozacaktır.

23 Haziran’ın önemi büyüktür.

Selam, sevgi ve dua ile…
YORUM EKLE

banner19

banner8