BEBKA'dan sağlığa teknik destek

Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından Avrupa Birliği ve kalkınma ajansları hibe programlarından daha fazla yararlanmak maksadıyla

BEBKA'dan sağlığa teknik destek
Bursa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından Avrupa Birliği ve kalkınma ajansları hibe programlarından daha fazla yararlanmak maksadıyla hazırlanan proje BEBKA tarafından kabul edilirken, ilk eğitim verildi.
Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ve bağlı sağlık tesislerinden çalışan 25 kişiye eğitim verildi. Bir hafta süren eğitimlerde Avrupa Birliği mali yardım mekanizmaları, birlik programları, İPA şartları, Horizon 2020, TUBİTAK hibe programları, Avrupa Birliği Metodolojisine göre proje hazırlama tekniğine giriş, proje döngüsü yönetimi ve proje yönetimi konuları anlatıldı. Ayrıca uygulamalı proje yazımı gerçekleştirdi.
Bursa Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr. Yavuz Baştuğ, “Bundan sonraki çalışmalarımıza yön verecek bu eğitimi gerçekleştirmemizde bize teknik destek sağlayan BEBKA başta olmak üzere eğitmen Arzu Kırayoğlun’a ve eğitime katılan çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim” dedi.
Eğitime katılanlara belgeleri takdim edildi.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner24