Sen unutsan da onlar unutmaz…

Tam 49 can, 49 insan… İbadetlerini yapmak için camideler. Cuma namazı kılacaklar. Irkçı bir katil, alçak bir terörist Müslüman oldukları için otomatik silahla dalıp camiye, silahsız insanları taradı.

Müslüman oldukları için tıpkı tarih boyunca olduğu gibi katledildiler. Tıpkı Karabağ’da, Bosna’da, Irak’ta, Bali’de, Doğu Türkistan’da ve daha birçok yerde olduğu gibi…

Putlarını deviren, sahte tanrılarını yerle yeksan eden Mekke’li yetimin getirdiği dine mensup olanları bin 400 yıldır olduğu gibi bugün de hazmedemiyor, nefretlerini her fırsatta barbarca sergiliyorlar.

O alçak teröristin elindeki silahın üzerinde bu hazımsızlığın, bu alçakça düşmanlığın ve yüzyıllardır devam eden nefretin mesajları yer alıyordu. Viyana Kuşatmasını,  İstanbul’un fethini unutmuyorlar. Unutmayacaklar da.

16 bin kilometre uzaktan Müslüman Türk’e nasıl büyük bir kin beslediklerini bir kez daha gördük şahit olduk. Müslümanların tek yumruk olup güçlü olmaktan başka çareleri olmadığını bir kez daha çok acı bir tecrübeyle şahit olduk.

İslam’ın sancaktarlığını yapan Türklerin ve Türkiye’nin nasıl hedefte olduğuna şahitlik ettik.

Tam 49 Türk olmayan Türk’ü şehit ettiler. Müslüman oldukları için katledildiler. Onlara göre Türk demek Müslüman demek. Onlar da biliyor İslam’ın yıkılmaz kalesi Türkiye ve Türklerin olduğunu. Bu kin bu öfke ve bu zalimlik ondan. Türkiye’nin hedef alınması, Türkiye’nin diz çöktürülmeye çalışılmasının nedeni apaçık ortada değil mi?

Güçlü olacağız, evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştireceğiz, her işimizi en iyisini yapacağız, ülkemizi güçlü kılacağız. Mazluma umut zalime korku olacağız. Başka çaremiz de yolumuz da yok.

Zalime Bozkurt mazluma Rabia olacağız. Tüm dünya sussa bile biz susmayacak, zalime zulme ses çıkaracağız. Onun için de el ele verip ülkemizi güçlü kılacağız.

Allah bizimledir…
YORUM EKLE

banner19

banner8