Bak sen şu Fatih Üniversitesi'ne!

Fatih Üniversitesi Politika Topluluğu tarafından düzenlenen Model Birleşmiş Milletler Konferansı için açılan sergide gösterilen fotoğraflar

Bak sen şu Fatih Üniversitesi'ne!
Fatih Üniversitesi Politika Topluluğu tarafından düzenlenen Model Birleşmiş Milletler Konferansı için açılan sergide gösterilen fotoğraflar ve altında yer alan Benjamin Netanyahu ve Bill Clinton’a ait sözler dikkat çekti.

 

Haber 10 tarafından ‘Fatih Üniversitesi’nde ABD ve İsrail Güzellemesi’ başlığıyla yapılan özel habere göre cemaate yakınlığı ile bilinen Fatih Üniversitesi’nde’ Model Birleşmiş Milletler Konferansı’ adıyla Alman Büyükelçiliği Basın Sözcüsü Peter Kettner, Yunanistan Radikal Sol Koalisyonu Syriza Milletvekili Dimitri Tsoukalas’ın yanı sıra pek çok akademisyen katıldığı bir konferans ve beraberinde bir sergi gerçekleştirildi.

Açılan sergide her yıl yüzlerce masum Filistinliyi şehit eden İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu’nun, “Orta Doğu'daki gerçek problemlere odaklanmamız gerektiğini düşünüyorum. Problem İsrail değil. Problem İsrail'i silmek için nükleer silah geliştiren dikatörlükler.” sözünün yer alması özellikle dikkat çekti.
Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2015, 22:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24