Bakan Ramazanoğlu roketlerin düştüğü Kilis'te

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI SEMA RAMAZANOĞLU, İNCELEMELERDE BULUNMAK ÜZERE ROKETLİ SALDIRILARIN YAŞANDIĞI KİLİS’E GELDİ. (MEHMET ALİ DAĞ - ORHAN ERKILIÇ/KİLİS-İHA)

Bakan Ramazanoğlu roketlerin düştüğü Kilis'te
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, incelemelerde bulunmak üzere roketli saldırıların yaşandığı Kilis’e geldi. 

 

 

[caption id="attachment_129591" align="alignleft" width="960"]AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI SEMA RAMAZANOĞLU, İNCELEMELERDE BULUNMAK ÜZERE ROKETLİ SALDIRILARIN YAŞANDIĞI KİLİS’E GELDİ. (MEHMET ALİ DAĞ - ORHAN ERKILIÇ/KİLİS-İHA) AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI SEMA RAMAZANOĞLU, İNCELEMELERDE BULUNMAK ÜZERE ROKETLİ SALDIRILARIN YAŞANDIĞI KİLİS’E GELDİ. (MEHMET ALİ DAĞ - ORHAN ERKILIÇ/KİLİS-İHA)[/caption]

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu geniş güvenlik önlemleri altında Kilis’e geldi. Ramazanoğlu Valilik binası önünde vali yardımcıları, Garnizon ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Gökhan Şahin, AK Parti Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger tarafından karşılandı.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ve beraberindeki heyet Valilikte Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı personeli ve yetkililer ile bir toplantı yaptı.
Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2016, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8