Devlet Bahçeli'ye memleketinde sloganlı destek

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ, MEMLEKETİ OSMANİYE'YE YAPTIĞI ZİYARETTE PARTİLİLER TARAFINDAN "HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ" SLOGANLARIYLA KARŞILANDI. (SELÇUK SAVRAN/OSMANİYE-İHA)

Devlet Bahçeli'ye memleketinde sloganlı destek
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, memleketi Osmaniye'ye yaptığı ziyarette partililer tarafından "Hareketin lideri Devlet Bahçeli" sloganlarıyla karşılandı. 

 
MHP Lideri Devlet Bahçeli, temel atma ve bir dizi ziyaretler için geldiği memleketi Osmaniye'de otoban girişinde Osmaniye il teşkilatı ve partililerce karşılandı. Buradan eskort ile Osmaniye Belediyesi yeni hizmet binasına gelen Bahçeli Belediye binasında partililerce "Hareketin lideri Devlet Bahçeli" sloganlarıyla karşılandı. Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara'nın makam odasına geçen Devlet Bahçeli burada basına görüntü verdikten sonra partililerle görüşme yaptı.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Osmaniye ziyaretine, MHP Genel Başkan Yardımcıları Celal Adan, Mevlüt Karakaya, Şefkat Çetin ve Atilla Kaya, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Kadın Kolları Genel Başkanı, Nevin Taşlıçay, Ülkü Ocağı Vakfı Genel Başkanı Oktay Kılavuz katıldı.
Genel Başkan Bahçeli, Osmaniye Belediyesi'ni ziyaretinin ardından Osmaniye Belediyesi'nce yapımına başlanmış olan Masal Park temel atma törenine katılacak ve saat 17.00'de halka hitap edecek.
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2016, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8