Erdoğan'a seçim kazandıran cinci hoca!

internethaber.com'un köşe yazarı Süleyman Özışık, Faruk Arslan'ı fena "Tİ"ye aldı. Cemaatçi yazar Faruk Arslan, Recep Tayyi

Erdoğan'a seçim kazandıran cinci hoca!
internethaber.com'un köşe yazarı Süleyman Özışık, Faruk Arslan'ı fena "Tİ"ye aldı. Cemaatçi yazar Faruk Arslan, Recep Tayyip Erdoğan'ın cinci hoca sayesinde seçimleri kazandığını iddia etmişti!

 

Cemaatçi yazar Faruk Arslan, attığı tweetlerle Başbakan Erdoğan'ın cinci hocalarla seçim kazandığını iddia etti. Arslan'ın attığı bu tweetle sosyal medyada Cemaat avukatlığına savunan isimlerin ortaya attığı iddialar yeni bir boyuta ulaşmış oldu. internethaber.com'un köşe yazarı Süleyman Özışık bu iddiaları bugünkü köşe yazısına taşıdı.

 

İşte Süleyman Özışık'ın o yazısından bazı bölümler:

Erdoğan'a seçim kazandıran cinci hoca!


Cemaatçi yazar Faruk Arslan, Erdoğan'ın cinci hoca sayesinde seçimleri kazandığını iddia etmiş!


Oy kabinine girince bende bi tutukluk oluyodu meğer bundanmış yahu!


Son bir kaç seçimdir bu cinci hoca benim de oyumu AK Parti'ye verdiriyor! Geçen genel seçimde Haydar Baş'a oy verdim, bi baktım AK Parti'yi işaretlemişim! Yerel seçimde "Çare Sarıgül" dedim, bi baktım Kadir Topbaş'a mühür basmışım!


Cinlere makarna yediren Tayyip! Cinleri kömürle çalıştıran Tayyip! Yahu alemsin Faruk Arslan!Hoca sana bu kadar ilim irfan öğretti. "Kış kış cinler, kış kış yallah"demeyi beceremedin mi be yiğidim?İşin şakası bir yana...

Ekmeleddin İhsanoğlu'na göre halk Erdoğan'dan bıktı, CHP'ye göre halk makarna için AK Parti'ye oy veriyor, MHP'ye göre oylar çalınıyor, BDP'ye göre Ak Parti devletin imkanlarını kullandığı için kazanıyor. Şimdi de Cemaat çıkmış olayı cinlere bağlıyor.

Gerçekleri görmedikçe daha ne komik duruma düşecekler kimbilir!

 
Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2014, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8