Portakal tezgahından belediye başkanlığına

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, sosyal medya üzerinden yayınladığı eski fotoğrafı ile gündem oldu. 24 yıl önce seyyar tezgahta po

Portakal tezgahından belediye başkanlığına

Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç, sosyal medya üzerinden yayınladığı eski fotoğrafı ile gündem oldu. 24 yıl önce seyyar tezgahta portakal satarken çekilmiş fotoğrafını yayınlayan Kılıç'ın, Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde MHP'nin büyükşehir adayı olarak adı geçiyor.


Balıkesir'in tek MHP'li belediye başkanı Osman Kılıç, 24 yıl önce seyyar tezgahta portakal satarken çekilmiş fotoğrafını sosyal medya üzerinden yayınladı. Mart ayında yapılması planlanan mahallîseçimlerde büyükşehir adayı olarak adı geçen Kılıç'ı sevenler, fotoğrafın altına çok sayıda yorumda bulunarak, destek mesajları bıraktı.  Kılıç, "Yıl 1994. Cumhuriyet meydanında Balya Belediyesi önünde kurmuş olduğumuz ekmek teknemizin başındayız. Bizlere bu günleri gösteren Cenab-ı Allah'ıma şükürler olsun. Geldiğimiz yeri unutursak gök girsin kızıl çıksın" açıklamasında bulundu. Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde MHP'nin büyükşehir adayı olarak adı geçiyor. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24