Suçlu kimse cezasını çekecek

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, sabah saatlerinde başlatılan 'paralel yapı' operasyonlarına ilişkin, "Suçlu kimse cezasını çeker

Suçlu kimse cezasını çekecek
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, sabah saatlerinde başlatılan 'paralel yapı' operasyonlarına ilişkin, "Suçlu kimse cezasını çeker. Burada kimse keyif için operasyon yapmamıştır. Bunların sebepleri var. Suç işleyenler adalete teslim edilir" dedi.
AK Parti İnegöl İlçe Kongresi ve İnegöl Mobilya Ağaç Sanayi Müzesi açılışı için Bursa'nın İnegöl ilçesine gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, sabah saatlerinde başlatılan paralel yapı operasyonlarına yönelik, "Basın istediğini yazıyor. Basın özgürlüğüne müdahalemiz yok. Ama suç örgütünün üyesi olursa, bir takım suçlara karşı o zaman ister basın mensubu olsun ister vatandaş. Kim olursa olsun kendisini savcı ve hakim karşısında görecek. Herken kanun ve mevzuata karşı şey yapması lazım. Paralel yapının böyle bir darbe girişimi asla kabul edilemez. Dolayısıyla devlette buna karşı her türlü tedbirini alır" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24