Ulaştırma Bakanı Arslan'a, baba ocağından süpriz

KAĞIZMAN’DAN OTOBÜSLER İLE “KAĞIZMAN BAKANINA GİDİYOR” SLOGANIYLA YOLA ÇIKAN KAĞIZMANLILAR, BAKAN AHMET ARSLAN’A MAKAMINDA SÜRPRİZ BİR ZİYARET YAPARAK HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR. (SERKAN ÇAĞLAR/KARS-İHA)

Ulaştırma Bakanı Arslan'a, baba ocağından süpriz
65. hükümetin Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı koltuğuna oturan Ahmet Arslan’ı, baba ocağı olan Kağızman yalnız bırakmadı 

 

 

 

 

[caption id="attachment_133138" align="aligncenter" width="960"]65. HÜKÜMETİN ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI KOLTUĞUNA OTURAN AHMET ARSLAN’I, BABA OCAĞI OLAN KAĞIZMAN YALNIZ BIRAKMADI. (SERKAN ÇAĞLAR/KARS-İHA) ’dan otobüsler ile “Kağızman bakanına gidiyor” sloganıyla yola çıkan Kağızmanlılar, Bakan Ahmet Arslan’a makamında sürpriz bir ziyaret yaparak hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Hemşehrilerini gören Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan çok mutlu olduğunu belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın takdiri ile bu göreve laik görülmem benim için bir onurdur. Görüyorum ki bu onurlu görevde kendi ailem de beniz yalnız bırakmadı” dedi.[/caption]

Mahcup olmamak için hep birlikte daha çok destekle çalışacaklarını belirten Arslan, uzun yollardan gelerek kendisini yalnız bırakmayan hemşehrileriyle tek tek tokalaşarak teşekkür etti.
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ı ziyarete Kağızman Kaymakamı Musa Üçgül, Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, Devlet Hastanesi Müdürü Fesih Altay, AK Parti ilçe teşkilatı, köy muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2016, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24