Yüzbinler 'Milli İradeye Saygı' için Sincan'da buluştu

Başkent'te "Büyük Oyunu Bozmaya Haydi Tarih Yazmaya" sloganıyla düzenlenen miting için Sincan'da yüzbinlerce kişi biraraya geldi.

Yüzbinler 'Milli İradeye Saygı' için Sincan'da buluştu

Başkent'te "Büyük Oyunu Bozmaya Haydi Tarih Yazmaya" sloganıyla düzenlenen miting için Sincan'da yüzbinlerce kişi biraraya geldi.AK Parti Ankara İl Başkanlığının organizasyonuyla "Büyük Oyunu Bozmaya Haydi Tarih Yazmaya" sloganıyla düzenlenen miting için hazırlıklar tamamlandı.

Sincan pazaryerinde düzenlenen "Milli İradeye Saygı Mitingi"ne gelen yüzbinlerce kişi, oluşturulan arama noktalarındaki polis kontrolünün ardından alana giriyor.

Vatandaşlara burada AK Parti görevlilerince Türk bayrağı ile AK Parti bayrağı ve tek kullanımlık yağmurluk dağıtıldı.

Eskişehir, Konya, Kırıkkale, Yozgat ve Çorum'un da aralarında olduğu illerden gelen vatandaşların da ilgi gösterirdiği mitinge, başta Ankaragücü olmak üzere 3 büyük takımın taraftarları da formalarıyla geldi.

Miting alanını dolduran her yaştan vatandaşın, AK Partinin seçim şarkıları eşliğinde çoşkulu bekleyişi devam ederken, alandaki kalabalık her geçen dakika arttığı gözleniyor.

Yoğun güvenlik önleminin alındığı miting alanında, emniyete ait bir helikopter havadan denetimde bulunuyor. Miting alanına sinyal kesici donanıma sahip araçlar yerleştirilirken, özel harekat polislerinin de alana hakim binaların çatılarında konuşlanması dikkati çekti. Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2013, 18:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8