Akhisarspor Okan Buruk'la devam ediyor

Teleset Mobilya Akhisarspor'dan yapılan açıklamada, Teknik Direktör Okan Buruk ile yolların ayrılacağı ve Hamza Hamzaoğlu ile görüşüleceği

Akhisarspor Okan Buruk'la devam ediyor
Teleset Mobilya Akhisarspor'dan yapılan açıklamada, Teknik Direktör Okan Buruk ile yolların ayrılacağı ve Hamza Hamzaoğlu ile görüşüleceği haberleri kesin bir dille yalanlanarak, Okan Buruk'un görevinin başında olduğu bildirildi.

Bazı basın yayın organları ve sosyal medya üzerinden T.M. Akhisarspor yönetiminin Okan Buruk ile yolları ayıracağı ve Hamza Hamzaoğlu ile görüşüleceği yönünde çıkan haberler kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile yalanlandı.  Konu hakkında bir açıklama yapan T.M. Akhisarspor yönetim kurulu, "Basın ve medyada çıkan teknik direktör değişikliği ile ilgili haberler, yakıştırmalar tamamıyla asılsız ve yalan haberdir. Hocamız Okan Buruk ile ekibi görevlerinin başındadır ve gelecek sezon planlamamızı birlikte yapmaktayız. Bu türden yapılan yalan haberleri kaleme alanları Akhisarspor'a ve emeğe, saygıya davet ediyoruz" ifadelerine yer verdi. (İHA)
Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2017, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24