Aziz Yıldırım'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin "Biz bunu hepimiz canı gönülden destekliyoruz. Çünkü bu ülke için

Aziz Yıldırım'dan Zeytin Dalı Harekatı'na destek
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin "Biz bunu hepimiz canı gönülden destekliyoruz. Çünkü bu ülke için yapılması gereken bir operasyondur." dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde teröristlere yönelik sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin "Biz bunu hepimiz canı gönülden destekliyoruz. Çünkü bu ülke için yapılması gereken bir operasyondur." dedi. Yıldırım, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ı ziyaretinde yaptığı açıklamada, Hatay'a Fenerbahçe Özel Eğitim Anaokulunun açılışını yapmak amacıyla geldiklerini söyledi. Okulun faaliyete girdiğini ve 18 öğrencinin olduğunu aktaran Yıldırım "İnşallah 18 öğrenci mevcudiyeti 300'lere çıkar ve daha ileri yıllarda yeni okullar yapılarak engelli kardeşlerimizin, çocuklarımızın gelişimini sağlarız." diye konuştu. Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'na da destek vererek, şunları kaydetti:


"Biz bunu hepimiz canıgönülden destekliyoruz. Çünkü bu ülke için yapılması gereken bir operasyondur. Şehit olanları anarak onlara Allah'tan rahmet, gazilere de acil şifalar diliyoruz, hem ailelerine hem de ülkemize sabır diliyoruz. İnşallah kısa dönemde hükümetin ve silahlı kuvvetlerin beraber almış olduğu kararlar doğrultusunda da bu harekat biter."


Lütfü Savaş da Aziz Yıldırım'a hem ziyaretinden hem de eğitim ve spor alanında yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti. Ziyaretin kendilerini onurlandırdığını aktaran Savaş, "Birçok insan sanki Hatay'da savaş varmış gibi algılayıp buraya gelmek istemiyor, ziyaretlerini iptal etmeye gayret ediyor. Ama şu var ki 7 yıla yakındır Suriye'de iç savaş var, Hatay'da hiçbir kargaşa olmamıştır. İnşallah bundan sonra da Hatay halkı bu kargaşa ortamına müsaade etmeyecektir." ifadelerini kullandı. Yıldırım, Savaş'a Fenerbahçe forması hediye etti. Savaş da Yıldırım'a kadın basketbol takımı ile Hatay spor forması verdi.


AA
Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2018, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner24