Beşiktaş'a Demba ba müjdesi!

Beşiktaş Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık, kronik sakat olduğu iddia edilen Demba Ba ilgili açıklamada bulundu. Açıklamada, "Ba'da bir kronik s

Beşiktaş'a Demba ba müjdesi!
Beşiktaş Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık, kronik sakat olduğu iddia edilen Demba Ba ilgili açıklamada bulundu. Açıklamada, "Ba'da bir kronik sakatlık bulunmuyor. Mersin'de oynamak istedi, ben izin vermedim. İnşallah Rize'ye karşı oynar" dedi.

Beşiktaş Kulüp Doktoru Ertuğrul Karanlık, kronik sakat olduğu iddia edilen Demba Ba ile ilgili TRT'ye konuştu.

İddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten Karanlık, "Ba'da bir kronik sakatlık bulunmuyor. Ameliyat olmuştu yıllar önce ayağı kırılmıştı sonradan bir kez daha ameliyat olması gerekti. Uzun yıllar dizi ile ilgili bir sıkıntı yaşamadı. Beşiktaş'a transfer olmadan önce mr'larını çekip, inceledik. Sıkıntısı olmadığını gördük. Mersin'de oynamak istedi, ben izin vermedim. İnşallah Rize'ye karşı oynar" dedi.

KARANLIK'TAN KIKIRDAK GARANTİSİ

Ertuğrul Karanlık, Demba'nın kesinlikle kıkırdak problemi olmadığını da kaydederek, "Platin çıkarılırken kıkırdak zarar görüyor. Zaten başka şekilde kırığı düzeltemezsiniz. Demba'da bizi üzecek bir kıkırdak problemi bulunmuyor. Bunu net söyleyebilirim" ifadesini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2014, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner24