Cüneyt Çakır'ın yöneteceği maç belli oldu

Euro 2016'da Pazartesi günü oynanacak olan İtalya-İspanya maçını FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır'ın yöneteceği bu maç te

Cüneyt Çakır'ın yöneteceği maç belli oldu

Euro 2016'da Pazartesi günü oynanacak olan İtalya-İspanya maçını FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek. Çakır'ın yöneteceği bu maç tecrübeli hakemin turnuvadaki 3.maçı olacak.


 

 

 

 

Fransa'da devam eden EURO 2016'da Son 16 Turu'nun önemli karşılaşmalarından biri olan İspanya-İtalya maçı için Cüneyt Çakır görevlendirildi.

Daha önce grup karşılaşmaları sürecinde Belçika - İrlanda Cumhuriyeti ve Portekiz - İzlanda maçlarını yöneten Çakır, 27 Haziran Pazartesi günü saat 19.00'daki İspanya-İtalya maçında görev yapacak. Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Hüseyin Göçek ve Barış Şimşek ilave yardımcı hakem olarak görev yapacağı maçın dördüncü hakemi ise İngiliz Martin Atkinson olacak.

UEFA 6 hakemi evine yollamıştı
UEFA, EURO 2016'da görev yapan 6 hakemi ülkesine geri gönderirken ülkemizi temsil eden Cüneyt Çakır'ın turnuvaya devam edeceği belirtilmişti. İskoç William Collum, Rumen Hategan, Rus Karasev, Çek Kralovec, Norveçli Moen ve Fransız Turpin, turnuvaya veda eden isimler olmuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(yenişafak)
Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2016, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19