Erkan Körüstan başkanlığa aday

Bursaspor Kulübü başkanlık adaylığına bir isim daha eklendi. Bursasporluların yak

Erkan Körüstan başkanlığa aday
Bursaspor Kulübü başkanlık adaylığına bir isim daha eklendi. Bursasporluların yakından tanıdığı eski başkanlardan Erkan Körüstan da kongrede başkan adayı olacağını açıkladı.

Başkan Yazıcı'nın vefatının ardından gözler yapılacak kongreye çevrildi. Bursaspor Kulübü eski başkanlarından Erkan Körüstan da basın kuruluşlarına geçtiği fax aracılığıyla kulübün yönetimine aday olduğunu açıkladı.

Yazıcı'nın şok vefatının ardından başarı eşiği de yükselmiş olan kulüpte Körüstan'ın aday olması taraftarlararasında sosyal medyada da büyük yankı buldu. Bursada Bugün spor yazarı Serkan Yetişmişoğlu ile telefonda görüşen Körüstan, "Başarı eşiğinin son derece yükseldiği bu dönemde taşın altına elimi koymaya hazırım. Şu anda yurt dışına çıkıyorum ve döndükten sonra hep beraber Bursaspor'umuzu çok daha büyük başarılara ulaştıracak projelerimi sizlerle paylaşacağım" yorumunda bulundu.

Erkan Körüstan'ın geniş katılımlı bir destekle yönetimini oluşturması, kentin bir çok kesiminden destek gördüğü ifade ediliyor. Erkan Körüstan'a daha önce başkan adayı olması gündemde olan İlhan Uslu ve arkadaşlarının da destek vereceği öğrenildi.

 
Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2013, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8