'Hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'ne gitmek'

Kasımpaşa'nın Kolombiyalı futbolcusu Rangel, "Avrupa kupalarına katılmak, düşündüğümüz, istediğimiz ve hayalini kurduğumuz şey." dedi.

'Hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'ne gitmek'
Kasımpaşa'nın Kolombiyalı futbolcusu Rangel, "Avrupa kupalarına katılmak, düşündüğümüz, istediğimiz ve hayalini kurduğumuz şey." dedi.

Ligin ilk yarısını mümkün olabilecek en iyi puanla bitirmek istediklerini dile getiren Rangel, AA muhabirine açıklamalarda bulundu. Teknik direktör Kemal Özdeş'in istediklerini sahaya yansıtmaları durumunda hedeflerine ulaşacak kaliteye sahip olduklarını belirten Rangel, "Ligin sonunda iyi bir puana sahip olarak ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Hedefimiz UEFA Avrupa Ligi'ne katılmak. Avrupa kupalarına katılmak, düşündüğümüz, istediğimiz ve hayalini kurduğumuz şey. Bunu başarabileceğimizi biliyorum." ifadelerini kullandı.


Takım olarak iyi çalıştıklarını ve kendisine görev verildiğinde en iyisini yapmaya uğraştığını anlatan Rangel, şöyle devam etti: "Düzenli olarak forma giyememem, teknik direktörümüzün aldığı bir karar. Teknik direktörümüz her maça farklı bir strateji belirleyebiliyor. Maçlarda farklı oyuncuları kullanmak isteyebiliyor. O yüzden benim yerime başka bir takım arkadaşımı değerlendirebiliyor. Özelliğim hava hakimiyeti, bitiricilik ve gol atmak. Bana böyle bir fırsat verildiğinde bunu en iyi şekilde kullanmaya çalışıyorum.""Kasımpaşa'da çok mutluyum"


Kolombiyalı golcü, Kasımpaşa'da forma giymekten çok mutlu olduğunu dile getirdi. Kasımpaşa'nın çok iyi bir kulüp olduğunu ifade eden Rangel, "Öncelikle Bana Kasımpaşa'da oynama fırsatı verildiği için çok mutluyum, burası harika bir kulüp. Yönetim anlamında da oldukça ileri seviyede." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017, 15:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner24