Tofaş Bursaspor'a sponsor oluyor

BURSASPOR BAŞKANI ALİ AY, VODAFONE ARENA’DAN LOCA ALDIKLARI İÇİN YEŞİL-BEYAZLI CAMİADAN TEPKİ ÇEKEN TOFAŞ İLE SPONSORLUK KONUSUNDA GÖRÜŞME YAPTIKLARINI SÖYLEDİ. (MESUT ALAN/BURSA-İHA)

Tofaş Bursaspor'a sponsor oluyor
Bursaspor Başkanı Ali Ay, Vodafone Arena’dan loca aldıkları için yeşil-beyazlı camiadan tepki çeken TOFAŞ ile sponsorluk konusunda görüşme yaptıklarını söyledi.

 

 

 
Üretim fabrikası Bursa’da yer alan TOFAŞ’ın Beşiktaş’ın yeni stadyumu Vodafone Arena’dan loca alması yeşil-beyazlı camiada tepkiyle karşılanmıştı. İlk olarak basketbol takımının kullandığı TOFAŞ Spor Salonu’ndan ayrılma kararı alan Bursaspor yönetimi, TOFAŞ’ın kendilerine randevu dahi vermediğini ifade etmişti.

"TOFAŞ'A DA BU YAKIŞIRDI"
Bu gelişmelerin ardından TOFAŞ yetkililerinin geçtiğimiz hafta Bursaspor yönetimi ile bir araya geldiği ve sponsorluk konusunda görüşmeler yapıldığı bildirildi. İHA muhabirine konuşan Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, “TOFAŞ yetkililerinden 15 gün önce görüşme talebi geldi. Kendileriyle geçtiğimiz hafta yüz yüze de görüştük. Bursaspor’a nasıl bir katkıda bulunabileceklerini sorduk. Tribün isim hakkı başta olmak üzere bazı önerilerimizi kendilerine sunduk. Görüşmelerimiz devam ediyor. Sponsorluğun içeriği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. TOFAŞ’a da bu yakışırdı” dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2016, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner8